UA/ RU
Самохідний обприскувач Pantera 7004
26 Жовтня

Самохідний обприскувач Pantera 7004

Максимальна  ефективність та гнучкість у роботі з новим самохідним обприскувачем від AMAZONE

AMAZONE пропонує у сегменті  самохідних обприскувачів нову модель Pantera 7004, відмінними рисами якої є  великий об’єм бака і шасі нової розробки. Pantera 7004 ідеально підходить для  великих господарств, які мають високі вимоги щодо ефективності роботи. 

Об'єм  бака 7.000 л

З максимальним об'ємом бака для робочого розчину 7.000 л та номінальним об'ємом 6.600 л обприскувач Pantera сконструйований для надзвичайно високої продуктивності. Бак, виготовлений з високоякісного полімеру, армований скловолокном, має особливо гладкі внутрішні та зовнішні стінки, що сприяє ідеальному очищенню. Розташування чотирьох форсунок високого тиску, змішувачів та зливного отвору базується на відомій концепції колишніх моделей Pantera та забезпечує оптимальну якість очищення з мінімальною кількістю залишків. Для очищення обприскувач оснащений баком для чистої води 500 л, що розташований у задній частині машини та забезпечує навіть при порожньому баку для розчину низький центр ваги машини.

Потужний  легковаговик

З базовою масою всього близько 12 тонн машина є реальною легковагою у своєму класі потужності. Великі колеса із зовнішнім діаметром 2,05 м гарантують максимально бережливий для ґрунту режим і високу опірну здатність машині. Оптимальне співвідношення мас і автоматичний контроль тягового зусилля на кожному колесі гарантують, крім того, найкращі тягово-зчіпні властивості в будь-якій ситуації.

З потужністю двигуна 306 к.с. (225 кВт), що гідравлічно передається на колеса, привід ідеально підходить до умов експлуатації. Тим самим обприскувач Pantera може працювати в будь-яких умовах і при цьому бути дуже економним.

Шасі  з індивідуальною підвіскою коліс із вирівнюванням на схилах

Нове шасі з подовжньо-важільною індивідуальною підвіскою коліс унікальне у своїй конструкції. Гідропневматична підвіска працює адаптивно, за рахунок чого, залежно від ситуації, оптимально адаптуються ходові властивості шасі.

Таке інтелектуальне регулювання сприяє високій стійкості та комфорту під час руху, адже конструкція є одночасно простою та має зменшену масу порівняно зі звичайною незалежною підвіскою коліс. Крім того, система перешкоджає розгойдуванню при не повністю заповненому баку та дозволяє рух на високій швидкості навіть на поганих дорогах.

 Серійно передбачене гідравлічне регулювання ширини колії при стандартному її значенні від 2,00 м до 2,75 м. Ще однією моделлю є Pantera-W із шириною колії від 2,25 м до 3,00 м. Кліренс на обох машинах становить близько 1,30 м і дозволяє дбайливо проїжджати над високими посівами.

Варто підкреслити також ощадну функцію руху зі зміщеною колією, при якій, наприклад, передні колеса можуть бути встановлені на мінімальну, а задні на максимальну ширину колії, за рахунок чого проїзд ґрунтом здійснюється лише один раз. Це важливо особливо в умовах несприятливих ґрунтових умов. На відміну від "крабового ходу" машина при цьому завжди зберігає прямий курс у напрямку руху.

Ще однією особливістю є інтегрована система вирівнювання на схилах. За рахунок датчиків визначається нахил шасі, і машина автоматично утримується в горизонтальному положенні за певної крутизни схилу. У комбінації з низьким центром ваги машини та гідропневматичним шасі ця функція забезпечує екстремально високу стійкість на схилах. Поряд з більш високим комфортом водіння, це також сприяє підвищенню безпеки для механізатора, навіть на сильно пересіченій місцевості.

Нова  комфортна кабіна

Нова кабіна пропонує сучасне робоче місце з ідеальним круговим оглядом. Три варіанти оснащення не залишають клієнтам бажати кращого у сфері комфорту. Максимальну безпеку на робочому місці забезпечує внутрішній фільтр категорії 4-стандарт. Новий підлокітник відрізняється надзвичайно акуратним та ергономічним оформленням. Він спеціально підібраний відповідно до функціональності самохідного обприскувача та у будь-який час надає всі важливі функції з великою зручністю для користування. У рамках стратегії з двома терміналами AmaDrive-термінал розміром 7 дюймів передбачений для керування шасі, а керування технікою для захисту рослин здійснюється через ISOBUS-термінал. Додатково під усі важливі функції обприскування можна запрограмувати клавіші ISOBUS-важеля управління.

На даху кабіни серійно передбачено 12 світлодіодних фар робочого освітлення. За рахунок поєднання світлодіодного робочого освітлення в задній частині машини та опційного підсвічування окремих форсунок на штанзі. З таким освітленням ніч на полі перетворюється на день.

Дійсна  техніка для захисту рослин

Мембранно-поршневі насоси мають постійну загальну потужність у 610 л/хв для досягнення найвищої продуктивності на одиницю площі. Водночас для заповнення продуктивність всмоктування розрахована на рівні 700 л/хв завдяки принципу інжектора. Опційно пропонується муфта для заповнення під тиском, яка за рахунок тридюймової трубки забезпечує продуктивність заповнення до 1.000 л/хв та сприяє скороченню часу простою.

SmartCenter пропонується з обома варіантами Comfort-пакет та Comfort-пакет plus та забезпечує ідеальний комфорт управління, а також відмінно промиває рештки засобів захисту рослин.

Ідеально точні в роботі штанги AMAZONE з унікальною конструкцією за канонами авіабудування дозволяють працювати з робочою шириною від 24 м до 48 м з безліччю можливостей зменшення ширини за дуже низької маси.

Pantera  7004 зі штангою Super-L3 36 м

Завдяки цьому Pantera 7004 найкраще підходить як для великих, так і для середніх агропідприємств.

 До речі, завдяки швидкій та точній системі активного ведення штанги ContourControl Pantera може також успішно працювати на високих швидкостях без шкоди якості обробки.

Пряме  підживлення DirectInject

Опційно пропонується система прямого підживлення DirectInject, яка отримала нагороду від DLG. За рахунок цього можна відповідно до потреб та за лічені секунди дозувати додаткові продукти, що підвищить гнучкість та ефективність використання самохідного обприскувача. Система повністю вписується в систему циркуляції розчину та управління Pantera, тому всі функції – від активації до очищення – можна запустити з кабіни натисканням кнопки.

• Дійсний: Великий об'єм бака 7.000 л і більша ширина штанги до 48 м при робочій швидкості до 30 км/год.

• Ощадний: Легка конструкція та великі розміри шин при оптимальному розподілі маси

• Комфортний: Найсучасніша техніка шасі та кабіни, а також зручне для користувача управління

• Гнучкий: Гідравлічне регулювання ширини колії та безліч варіантів штанг для різних сфер застосування

• Безпечний на дорозі та на полі: Низький центр ваги та стійке шасі з автоматичним вирівнюванням на схилах

 

Варіанти  шасі з гідравлічним регулюванням ширини колії

 

Шасі  Pantera 7004

 

Рух зі  зміщеною колією береже рослини та ґрунт

 

Активне  вирівнювання на схилах для більшого комфорту та безпеки

 

Сучасна  кабіна з 12 світлодіодними фарами робочого освітлення у фронтальній частині

 

Акуратний  підлокітник з ергономічним керуванням

 

Pantera  7004 з серійним світлодіодним робочим освітленням та підсвічуванням окремих  форсунок


Оптимальний  контроль функціонування форсунок за рахунок підсвічування окремих форсунок