Банк Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро та компанія «АГРОТЕХСОЮЗ» пропонують аграріям України скористатись спеціальною партнерською програмою кредитування для придбання агротехніки на вигідних умовах.

Ключові переваги програми кредитування:

  • Перший внесок – від 10%
  • Застава – техніка, що купується
  • Термін прийняття рішення – 5-7 робочих днів
  • Нотаріальні витрати з оформлення застави – відсутні
  • Комісія за дострокове погашення – відсутня
  • Термін кредитування – до 5 років
  • Відтермінування виплати тіла кредиту – до 10 місяців кожного року
  • Комісія за видачу – 1% від суми кредиту (одноразово)

* Без першочергового внеску можливо фінансування тільки при оформленні додаткової застави (техніка, обладнання, нерухомість, автотранспорт).

** Можливість придбання агротехніки за спеціальною програмою кредитування підтверджується постачальником техніки.


Довідка:

Банк Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банківі з приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. 

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».


Інфоцентр Банку Кредит Дніпро:

0 800 507 700

www.creditdnepr.com.ua