Інформація про HORSCH

У 1979 році після успішної здачі іспиту на звання підмайстра Михаель Хорш переїхав в США, щоб працювати в сільському господарстві на власній фермі. Незабаром він знову повернувся в Німеччину для несення трудової цивільної служби. Під час служби Михаель працював над технологією прямого посіву. Крім того, один з його родичів, який теж був фермером, підтримував його ідею подальшої розробки машини для укладання плівки при посіві кукурудзи. «Ми завжди були і залишаємося фермерами, яких цікавить в першу чергу екологічно правильне і довгострокове використання грунту», говорять Михаель і Філіп Хорш.

«Заняття землеробством має велике майбутнє, і тому є інтерес працювати в цій сфері як фермерам так і виробникам сільгоспмашин. Кожного разу, під час роботи на тракторі, якщо фермер бачить в дзеркало заднього виду червону машину, то він може бути упевнений, що він зробив вибір найвищої якості». Починаючи від керівництва компанії до робітника, усі захоплені ідеєю зробити простий у використанні продукт, який є індивідуальним, має инновативні властивості і найвищу якість. Чим відрізняється машина фірми Horsch? Вона завжди відповідає критеріям «простіше, надійніше, швидше». Машина фірми Horsch має бути простіша у використанні в порівнянні з іншими машинами. Вона повинна виконувати свою роботу добре і надійно, так, як це роблять наші культиватори та сівалки - і забезпечують хороші сходи та врожаї. І, не менш важливо, робочі операції повинні виконуватися швидше чим раніше. Тільки у разі, якщо машина відповідає всім вищенаведеним критеріям, володіє інновативними функціями і найвищою якістю, вона робиться фірмою Horsch. Структурні зміни в сільському господарстві відбуваються з великою швидкістю, які також створюють нові вимоги для сільськогосподарських машин. Оптимізація посіву, заходів з захисту рослин, а також зниження витрат і підвищення ефективності при одночасному підвищенні врожайності і якості - це сучасні вимоги в аграрному секторі.

Головний офіс HORSCH Maschinen GmbH знаходиться на території садиби Зітценхоф в Швандорфі. Адміністрація фірми HORSCH знаходиться в Зітценхофі. Тут також знаходяться конструкторський відділ, відділ маркетингу, закупівель, збуту, бухгалтерія, центральний сервісний відділ, виробничі приміщення для фарбування і зборки певних моделей техніки, а також логістичний центр. Сьогодні близько 280 співробітників працюють в центральному офісі. У виробничих приміщеннях на Зітценхофі збирається техніка в невеликих серіях і прототипи нових машин. При цьому близькість до конструкторського відділу грає дуже важливу роль.

Цього року на території заводу в Зітценхофі був побудований логістичний центр, щоб гарантувати професійне забезпечення запасними частинами в усі куточки Європи, а також для забезпечення виробництва комплектуючими.

Крім того, вже протягом 15 років компанія HORSCH проводить досліди на 8 га так званого демонстраційного саду. Клієнти можуть відвідувати ці досвідчені ділянки щороку під час проведення практичних днів.