Високоякісні зношувані частини для максимальних запитів

LEMKEN DURAL І DURAMAXX

Деталі, що зношуються є значним економічним фактором для будь-якої ферми, і вибір повинен ґрунтуватися на місцевих сільськогосподарських умовах і прогнозованих площах. На сьогоднішній день LEMKEN поділяє свій асортимент зношуваних частин для обробки грунту на лінії продуктів Dural (з тривалим терміном служби) і DuraMaxx (з дуже тривалим терміном служби), щоб задовольнити різні потреби клієнтів.

LEMKEN є виробником, що спеціалізується на виробництві ґрунтообробної техніки. З огляду на всебічну глибину власного виробництва, яке також включає в себе установку для термообробки, німецька компанія традиційно концентрує свої сильні сторони на розробці і виробництві високоякісних деталей обладнання. Ще в середині 1980-х років корпусу плугів Dural були представлені як перше покоління зносостійких деталей, позначених їх власною торговою маркою. Близько 10 років тому за корпусами Dural послідувало впровадження корпусів DuraMaxx, виготовлених із спеціально загартованої сталі, що збільшило термін служби на 150%.

З тих пір LEMKEN розширила свій асортимент зносостійких деталей, щоб покрити область обробки стерні. Наприклад, асортимент швидкозношуваних деталей для культиватора LEMKEN Karat тепер включає повний асортимент твердосплавних деталей, що доповнюють існуючі стандартні сталеві і твердосплавні деталі. Крім того, на додаток до перевіреної стандартної специфікації дисків, пропонованих для компактної дискової борони Rubin, LEMKEN тепер пропонує диски, виготовлені з високотемпературної стали, які забезпечують збільшення терміну служби на 20%. Оскільки лінійка високопродуктивних швидкозношуваних деталей LEMKEN постійно розширюється, щоб охопити всі інші типи обладнання, LEMKEN тепер продає ці продукти під своєю відомою маркою DuraMaxx і прийняла марку Dural для свого довговічного пропозиції деталей стандартної специфікації.

Джерело