RUBIN 10 машина року 2019

Урочисте вручення премії на SIMA в Парижі.

Вручення премії "Машина року" стало одним з ключових моментів виставки SIMA в Парижі. Нагородження кращих інновацій в сільгосптехніки проходить кожен непарний рік на виставці SIMA в Парижі в лютому і на Агрітехніці в Ганновері в листопаді. Журі складається з журналістів-експертів з понад 20 різних країн.

Цього року переможцем категорії "Обробка грунту" стала нова коротка дискова борона RUBIN 10. Журі особливо відзначило симетричне розташування дисків на обох сторонах знаряддя, що перешкоджає його бічному відведенню і значно знижує витрату палива. Власник ЛЕМКЕН - пані Нікола Лемкен, Генеральний директор ЛЕМКЕН - Ентоні ван дер Лей, а також Жан-Хрістоф Реньєрі - Генеральний директор ЛЕМКЕН-Франція прийняли нагороду в рамках урочистого вручення перед більш ніж 1000 відвідувачами з сільськогосподарського сектора.


Радісна подія - вручення нагороди "Машина року 2019" за RUBIN 10 (зліва на право): Бенуа Егон (Головний редактор terre-net, Франція), Жан-Хрістоф Реньєрі (Генеральний директор ЛЕМКЕН-Франція), Нікола Лемкен, Ентоні ван дер Лей (Генеральний директор ЛЕМКЕН), Маттіас Мумму (Головний редактор traction, Німеччина).

Джерело