CLAAS відкрив новий випробувальний центр

На головному підприємстві CLAAS в Харзевінкелі відбулася урочиста церемонія відкриття нового Випробувального центру для тестування сільськогосподарської техніки. У проект було інвестовано 15 млн євро, з яких 3,2 млн євро виділено на закупівлю обладнання для проведення тестових випробувань нових машин.

На офіційному відкритті Голова Наглядової ради Групи CLAAS Катріна Клаас-Мюльхойзер зазначила: «В травні 2017 року ми заклали перший камінь у фундамент Центру, і треба було всього 22 місяці, щоб побудувати і ввести його в експлуатацію. Ми дякуємо співробітникам CLAAS, які були залучені в проект, а також всіх наших підрядників, які брали участь в будівництві ».

Випробувальний центр в Харзевінкелі допоможе CLAAS прискорити розробку нових моделей зерно-, кормозбиральних комбайнів і тракторів. Для моделювання різних природно-кліматичних умов і їх впливу на техніку під час її експлуатації в самих різних країнах світу будуть задіяні 13 установок, а випробування можуть проводитися в режимі 24/7.

Найбільша і одночасно найбільш складна по реалізованому конструкційним рішенням установка - це стенд для випробування на витривалість жаток шириною до 12 м. Тільки фундамент, на якому на пневматичній підвісці встановлено стенд, важить 600 тонн. Аналогів такої установки в Європі немає.

Також у випробувальному центрі працює і лабораторія тестування всієї електроніки машин. Тут можна провести випробування взаємодії систем допомоги механізаторові з усіма компонентами. Так, тільки зернозбиральний комбайн має 30 блоків управління і по кожній машині в повністю автоматичному режимі тепер можна виконати до 50 тис. тестових операцій.

Варто відзначити, що після успішного завершення всіх лабораторних випробувань техніка CLAAS буде проходити обов'язкове тестування в реальних польових умовах. Саме тут остаточно підтверджується надійність машин CLAAS.

ДЖЕРЕЛО