Нова косарка CLAAS DISCO 1100 TREND проста у використанні і не має плющилки, що робить її ідеальною технікою для фермерів, які розраховують на використання власного обладнання при заготівлі трав.
Косарка DISCO 1100 TREND поєднує в собі високу ефективність і простоту, а відповідно і надійність і довговічність агрегату. Управління робочим процесом виконується механічно, виняток становить лише один електронний блок управління, який відповідає за окремий підйом секцій. Всі інші налаштування легко встановлюються механізатором через гідророзподільник трактора.
У DISCO 1100 TREND використовується перевірений косильний брус MAXCUT з системою ACTIVE FLOAT. Застосовуючи цю технологію, механізатор може в будь-який момент роботи налаштувати тиск косарних секцій на поверхню поля - в залежності від умов роботи.
Як і на всіх косарках DISCO, в даній моделі регулюється висота скошування трави. Адаптована система трансмісії дозволяє їй працювати на знижених оборотах - близько 850 об / хв., Що істотно скорочує витрати дизельного палива.
У разі наїзду на перешкоду система SAFETY LINK захищає привід косарного бруса від пошкоджень. Додатковий постійний захист обох секцій забезпечує гідравлічна система захисту від наїзду на перешкоду. В системі підтримується постійний тиск оливи, завдяки чому косарочна секція, яка наїхала на перешкоду відводиться назад і вгору, а потім знову повертається в робоче положення після проходження перешкоди.
Незважаючи на свою робочу ширину, ця дискова косарка транспортується без будь-яких проблем. Телескопічні рами з легкістю переводять робочі механізми в вертикальне положення позаду трактора. В результаті трактор разом з компактно складеною косаркою може безпечно їхати по дорозі і маневрувати при габаритах менше 4 м по висоті і 3 м по ширині. У складеному в транспортне положення вигляді косарка може і зберігатися.
Косарка DISCO 1100 TREND, як і всі інші моделі DISCO, оснащена гідравлічним з'єднанням KENNFIXX. Магнітне захоплення забезпечує надійну фіксацію гідравлічного шланга при зчепленні. Існує можливість оснащення косарки світлодіодними ліхтарями.
Для роботи з косаркою потрібен трактор потужністю від 160 к.с.